شرایط و قوانین استفاده از مرکز تلفن رایمند

کاربر گرامی توافق نامه‌ای که پیش روی شماست، بین “مرکز تلفن رایمند” متعلق به “شرکت رایمند ارتباطات نقش جهان” می باشد و كاربران منعقد می گردد.این توافق نامه از زمان ثبت نام کاربر در نرم افزار، در هر زمانی که از امکانات مرکز تلفن استفاده می نماید، معتبر خواهد بود. و در صورت عدم توافق با این شرایط شما قادر به استفاده از مرکز تلفن رایمند نخواهید بود.

قوانین استفاده از cti

تعریف واژگان

ماده اول : شرایط عمومی

کلیه کاربران ( افراد حقیقی و حقوقی) استفاده کننده از رایمند ، موظف به رعایت کامل شرایط و قوانین می باشند. ماهیت این شرایط و قوانین برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تولیدکننده مرکز تلفن رایمند بوده و مطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که رایمند از سرویس آنها استفاده می کند.
این توافقنامه مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
این شرایط جامع و کامل نبوده و رایمند حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.raymandcti.com برای خود محفوظ می دارد.
هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران یا رایمند بایستی از طریق نامه نگاری با رایمند به نشانی مندرج در صفحه تماس با ما وبگاه www.raymandcti.com و بصورت کتبی باشد.
کلیه کاربران جهت استفاده از خدمات مرکز تلفن می‌بایست سریال نرم افزار خود را ثبت یا همان رجیستر کنند.
بدلیل اینکه این نرم افزار بر روی سرورهای شخصی کاربران نصب می شود لذا کلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و سرور خود می باشند و رایمند هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات آنها ندارد.
کلیه‌ی کاربران در حین ثبت سریال نرم افزار اطلاعاتی نظیر نام،‌ نام خانوادگی، ‌شماره موبایل، آدرس پست الكترونیكی از شما درخواست می شود. كه می بایست این اطلاعات را به درستی و با صحت کامل در سایت وارد نمایید. در صورت وجود خطا یا تغییر در این اطلاعات کاربر موظف به ، به روزرسانی آن ها می باشد. و مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر می باشد.
رایمند، اطلاعات دریافت شده از كاربران را، نزد خود محفوظ نگه داشته و این اطلاعات محرمانه تلقی شده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد گرفت مگر در صورت پیگرد قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد.
كاربر در مقابل كلیه اطلاع رسانی و مكاتباتی كه رایمند با وی از طریق پست الكترونیكی ، پیامك ومرکز اطلاع رسانی داخل نرم افزار(Notif Center) انجام می دهد، مسئول خواهد بود. رایمند پس از گذشت 24 ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن را مشاهده شده تلقی می کند.
کاربر مجاز به فروختن نسخه و ماژول های رایگان مرکز تلفن رایمند به سایرین نمی باشد. تخلف از قوانین جاری کشور من جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه‌ای، بانکی، پولشویی ، قوانین گمرکی، نقض حقوق مصرف کنندگان، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و سوء استفاده از خدمات سایت برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می‌باشد.
رایمند برای اطلاع رسانی کاربران به مناسبت‌های گوناگون از جمله بروز مشکل و بروزرسانی های الزامی، کاربر را از طریق پست الکترونیکی ، پیامک ومرکز اطلاع رسانی داخل نرم افزار(Notif Center) مطلع خواهد کرد. سایت تضمینی برای دریافت پیامک ارسالی به کاربران نمی‌دهد و کاربران موظفند راه های ارتباطی گفته شده را به صورت منظم و تا حداکثر زمان محتمل برای بروز مشکلات بازدید و کنترل نمایند.
قوانین استفاده از cti

ماده دوم : خدمات پشتیبانی تلفنی و تیکت

در صورت بروز مشکل کاربران در نسخه های غیر رایگان مطابق شرایط مندرج در قرارداد فروش و در نسخه رایگان کاربر بایستی از طریق ارسال تیکت پشتیبانی یا تماس تلفنی با شماره های مندرج در قسمت تماس با ما در وبگاه www.raymandcti.com سوال یا مشکل خود را مطرح کرده تا در سامانه تیکتینگ ثبت شود. رایمند تلاش می نماید که کیفیت و سرعت پاسخ دهی را افزایش داده تا در زمان بروز مشکلات یا بروز سوالات کاربران، در کنار ایشان باشد.
تعیین ساعت زمانی و کیفیت ارائه خدمات پشتیبانی و نحوه آن به عهده و به اختیار رایمند می باشد.
مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون نیست. در صورتی که به هر نحوی کاربری اقدام به توهین یا فحاشی به عوامل پشتیبانی رایمند نماید، ضمن اینکه ارائه خدمات پشتیبانی به صورت دائم به اینگونه کاربران قطع خواهد شد، رایمند مختار است که در صورت نیاز از طریق مراجع قضایی موضوع را پیگیری نماید.

ماده سوم : توسعه و بروزرسانی

رایمند بطور دایم درحال بروزرسانی و برطرف کردن باگ ها و توسعه نرم افزار است. لذا اولیت برطرف کردن هرگونه عیوبی یا توسعه ی نرم افزار ابتدا با نسخه های غیر رایگان بود و سپس با نسخه رایگان می باشد.
رایمند اختیار هرگونه اضافه ، کاهش یا حذف امکانات در نسخه رایگان نرم افزار را برای خود محفوظ می دارد.

ماده چهارم : مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این نرم افزار، شامل اطلاعات، کدها برنامه نویسی، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به شرکت رایمند ارتباطات نقش جهان می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور، اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.