درباره شرکت

ما که هستیم؟

25+
سال تجربه مداوم

نرم افزار مرکز تلفن رایمند محصولی از شرکت رایمند ارتباطات نقش جهان می باشد. شرکت رایمند ارتباطات با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه طراحی، نصب ، اجرا و همچنین پشتیبانی مراکز تلفن VoIP ویپ توانسته است طیف زیادی از مشتریان راتحت پوشش خدمات خود قرار دهد.

با توجه به نیاز کسب و کارها در استفاده از تلفن و مدیریت تماس هایشان ، تیم توسعه بازار ما شروع به تحقیق درباره ی نقش مراکز تلفن ویپ در کسب و کار با نگاه کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در آن سازمان کرد. نتیجه تحقیقات نشان از اثرگذاری بالای فرایند استفاده از تلفن در سازمان ها بر کسب و کارها دارد.

تیم برنامه نویسی ما پس از طراحی اولیه مرکز تلفن رایمند متوجه شد این محصول تنها یک مرکز تماس Call Centerیا مرکز تلفنIP Pbx نبوده و یک محصول برای یکپارچه سازی تلفن با کسب و کار ها می باشد. لذا نام محصول دربرگیرنده ی مفهوم CTI که مخفف Computer Telephony Integration است، می باشد.

در سال های گذشته برای راه اندازی سرویس ویپ از نرم افزارهای خارجی اوپن سورس مانند الستیکس ، ایزابل، FreePBX ویا حتی در برخی پروژه های از CUCM سیکسو و Free Switch استفاده کرده ایم، لذا برآن شدیم در سال 1401 با تشکیل تیمی مستقل و متخصص برنامه نویسی ،محصولی بر پایه استریسک و با تکیه بر کدنویسی جاوا بعنوان هسته ی اصلی آن، مرکز تلفن حرفه ای با نام مرکز تلفن رایمند را تولید کنیم. تیم ما تلاش کرده است بدون استفاده از هرگونه کپی برداری از سایر محصولات مشابه و یا دستکاری در تغییر رنگ و لوگو و.... محصولی مستحکم ، جدید ، امن و با امکانات بالا برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ و همچنین بعنوان سافت سوئیچ برای ارگان های دولتی و نظامی را به بازار عرضه کنیم.

اعداد موفقیت

آمار و نتایج ما

4kانتقال خانه
Thats Incredible!
We are moved more than 4280 homes to another destination
90+شعبه جهانی
Cant be wrong!
1700+ happy clients cant be wrong and we are proud of it.
50kجعبه انبار شده
Warehouse & Storage
We are stored more than 50,000 boxes in our storage in a year!
450+خدمتکار متخصص
Branches
We have 93 branches in all around the world!

همکاران و مشتریان ما

توانایی های ما

چرا انتخاب ما ؟

92

خدمات بسته بندی

96

خدمات اثاث کشی

87

انبار و نگه داری

90

رضایت مشتریان

یکی از بزرگترین دلایلی که همکاران و مشتریان ما ، مرکز تلفن رایمند را انتخاب کرده اند، ساخت و توسعه این نرم افزار توسط کارشناسان ایرانی متخصص شرکت رایمند ارتباطات بوده که همین امر باعث تسلط بالا در ارائه پشتیبانی هرچه بهتر و امکان توسعه و شخصی سازی سریع در زمان تحریم ها و یا هزینه های بالای سیستم های مشابه می باشد. 

1000 تماس همزمان تست شده و بدون اختلال در منابع سرور و بدون افت کیفیت صدا و ... در این مرکز تماس حاکی از هسته بسیار قدرتمند آن بوده که مناسب برای سازمان های با بیش از 8000 داخلی می باشد.

ساخت ماژول WebRTCبومی و با امکانات بسیار بالای آن، عامل دیگری در انتخاب مرکز تلفن رایمند است. 

ساخت ماژول API Interface مرکز تلفن رایمند این امکان را فراهم کرده تا بتواند با هر نرم افزار دیگری از طریق وب سرویس و بدون برنامه نویسی متصل شده و توسعه یابد.

نماد های اعتماد مرکز تلفن رایمند

لوگوی اتحادیه فناوری اطلاعات و ارتباطات
لوگوی وزارت دفاع